1. Ana Sayfa
  2. Travels Blog

Antalya Yat Kiralama

Antalya Yat Kiralama
0

Antalya yat kiralama ile gerçek bir deniz yolculuğunun tadını çıkarmak mümkündür. Türkiye’nin turizm başkenti olarak görülen Antalya, birbirinden göz alıcı koyları, turizm merkezleri ile turistlerini her sene kendisine çekmektedir. Antalya’da kültür turizmi, spor, sağlık, kış turizmini yaşamak mümkünken, Antalya’yı mutlaka ziyaret etmenizin nedenlerinden biri olmalıdır yat kiralama.
Koy seçenekleri, tarihi yerleri, ailenizle ve arkadaşlarınızla, en unutulmaz anları yaşayabileceğiniz Antalya, her mevsim misafirlerine ev sahipliği yapmaktadır.
Tekne İle Gezebileceğiniz Antalya Koyları
Turkuaz suları, bembeyaz plajları, ister eğlence dolu kalabalık, isterseniz aileniz için uygun sakin bölgeleri ile Antalya yat kiralama sayesinde Antalya’nın en muhteşem koylarını gezmeniz mümkündür. Turizm başkentinin her koyunda durabilir, plajın, denizin tadını çıkarabilir, istediğiniz türde etkinlik parti düzenleyebilirsiniz. İsterseniz kendinizi rüzgâra bırakabilir ve hayatınızın en unutulmaz deniz yolculuğunu gerçekleştirebilirsiniz. Tekne ile gezebileceğiniz Antalya koyları birbirinden ayrı güzelliğe, çekiciliğe sahiptir ve hepsi de ziyaretinizi beklemektedir.
Antalya’nın en meşhur koyları arasında; Ayışığı, Kiriş, Kleopatra Koyu, Damlataş plajı, Çoban Koyu, Papaz Koyu, Adrasan Koyu, Hidayet Koyu bulunmaktadır.
Antalya yat kiralama ile koyları gezme söz konusu olduğunda akla ilk gelen yer Antalya’nın Kemer ilçesinde yer alan Kiriş Koyu’dur. Yat kiralama ile ziyaret edebileceğiniz bu alan özellikle tüplü dalış meraklılarının ilgi odağıdır. Sualtı fotoğrafçılığı ile de dikkatleri üzerine çeken koy dışında, Çoban Koyu mutlaka tekne ve yat gezilerinizde planlarınızın arasında yer almalıdır.
Masmavi denizi, tatlı sahili, konaklama, restoran gibi özellikleri ile Hidayet Koyu da tercihleriniz arasında olmalıdır. Hangi koyu seçerseniz seçin, Antalya yat kiralama ile mutlaka sizi memnun edecek, deniz yolculuğunuzun tadını çıkartacaksınızdır.
Neden Antalya Yat Kiralama?
Uygun bir tatil alanı, harika bir deniz yolculuğu, kültürü, turizmi, tarihi özellikleri bir arada bulunduran bir tatil düşüncesi kafanızda yer ediyorsa, Antalya yat kiralama da mutlaka tercih etmeniz gereken seçeneklerden biri olmalı. Neden Antalya yat kiralama diye düşünüyorsanız, Antalya’nın Türkiye’nin sadece turizm başkenti olması tek cevap değil.
Özellikle tenis, futbol, golf gibi çeşitli spor alanlarında spor turizmine başkentlik yapan Antalya her konuda turistlerin odak noktası olan merkezlerden bir tanesidir. Bu nedenle yat kiralama, Antalya koylarını yat, tekne turları ile gezme düşüncesi mutlaka planlarınız arasında yer almalıdır. Türkiye’deki cennet denilen denizleri, plajları, sahilleri, farklı koyları gezmek, doğum günleri, evlilik teklifleri gibi özel anlarınız için yat kiralama en çok tercih edilen tatil seçenekleri arasında gelmektedir.
Antalya Yat Kiralama Fiyatları
Antalya yat kiralama ile koyları gezmek, unutulmaz bir deniz yolculuğuna çıkmak istediğinizde elbette pek çok etken tatiliniz üzerinde etkili olmaktadır. Antalya yat kiralama fiyatları, ne kadar süreliğine kiralayacağınız, görmek istediğiniz koylar ve plajlar gibi farklı etkenleri barındırmaktadır.
Antalya yat kiralama fiyatlarındaki en önemli husus kaç kişilik ve kaç saatliğine olacağıdır. Saat başı minimum 100 TL iken, günlük fiyatları 20,000 TL civarını bulabilmektedir. Sadece ailenizle çıkmak istediğiniz bir deniz yolculuğu ve koy gezintileri için farklı tekneler kiralamanız mümkünken daha kalabalık bir çevre ile çıkacağınız yolculuğunuz için daha farklı özellikler barındıran ve büyük bir tekne kiralamanız fiyat için değişkenlik göstermektedir.
İstediğiniz koylara uğrayabilir, restoranlarında sahillerinde vakit geçirebilir, deniz yolculuğuna çocuklarınızla, arkadaşlarınızla ara vermeden birkaç günlük turlarla hayalinizdeki tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Bunun için tasarlanmış özel tekneler ve yatları tercih edebilir, odaları, mutfak koşulları, iç tasarımı ile yine fiyatlandırmada seçenekleri görebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Yorum Yap